آیا عکس رجوی درکنار کشته شدگان در  بیلبوردی در اشرف سه

( زندان مانز آلبانی )* تائید مرگ رجوی است ؟

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس  هیجدهم  اوت 2019

عکسی در توئیتر و فیس بوک  درباره مراسم فرقه رجوی در زندان مانز  

منتشر شد این عکس بسیار به اشتراک گذاشته شد و مورد توجه قرار گرفته

است . فرقه رجوی  در مراسم امسال خود عکس مسعود رجوی را در کنار کشته شدگان خود قرار داده  آیا این عکس مرگ  مسعود رجوی  را تأیید میکند ؟ یادم هست  مسعود رجوی در نشستهای طعمه میگفت هر کس که از ما جدا شود خسرالدنیا والآخر است  در خفقان تشکیلات و زور و شکنجه حاکم بر تشکیلات ما هیچکدام نمیتوانستیم از رجوی بپرسیم کی به کی خیانت کرده است ما اعضا فریب خورده که صلیب بر دوش تمام زندگی خود را فدا کرده بودیم یا تو وطن فروش که به اعتماد تک تک ما خیانت کرده و ما را که میخواستیم قاصدان آزادی باشیم در اشرف زندانی و به گروگان گرفته بودی و هر کس که میخواست از تشکیلات خارج شود یک شبه میشد مزدور در حالیکه خودت از محل فروش نفت عراق ماهانه سی میلیون دلار حق مزدوری میگرفتی.

هر چند که انتخاب ما برای پیوستن به فرقه رجوی قابل توجیه نیست و نبود اما بعد از 15 سال خروج از این فرقه و پیشه وطن پرستی احساس آرامش میکنم , میدانم مسعود رجوی هر جا که هست چه مرده و چه زنده در عذاب وخسران است .

 باید به عدل خدا نازید و از مسعود پرسید کی خسرالدنیا شد کی نمیتونه از سوراخ موش خارج بشه مسعود رجوی سالهاست که در دل ما مرده , لعن ونفرین تنها ارمغان ما به مسعود رجویست .خوب میدانم آه مادران و پدران اعضای گرفتار در فرقه رجوی دامان مسعود و مریم رجوی را  گرفته است این دنیا جهنم واقعی مسعود رجوی بود وهست  .

چه رجوی زنده باشد و چه نباشد نمیتوان نبود او را از سال 2009 انکار کرد غیبت رجوی نشان ابهام و عدم صداقت این فرقه با نیروهایش را نشان میدهد , در داخل تشکیلات کسی جرات اینرا ندارد بپرسد چه بلائی سر مسعود رجوی آمده است و چرا از او خبری نیست . یا باید باور کرد رجوی مرده است و فرقه و آمریکائیها برای سر پا نگه داشتن تشکیلات تلاش دارند خبر مرگ مسعود رجوی را مخفی نگه دارند چون باور داشتند خبر مرگ مسعود رجوی تشکیلات را بلافاصله از هم میپاشد یا اینکه مشخص بودن محل زندگی مسعود رجوی به دولت ایران این امکان را میداد تا از مراجع رسمی و قانونی درخواست استرداد کند و هیچ دولتی نمیتوانست با این درخواست قانونی مخالفت کند و یک سرکرده تروریست را تحت حمایت خود قرار دهند.

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس

******** 

© 2023 by Ground Floor. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Google+ Icon