اوباش اتحاد زندانیان سیاسی ایران ( نام دیگر سازمان مجاهدین خلق ) چرا از دشمن مردم

ایران درخواست کمک میکند

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس بیست وچهارم نوامبر 2019

 

  

 

روزگاری نه چندان دور اوباش برانداز خارجه کشور وقتی صحبت از تحریم میشد میگفتند آمریکا میخواهد تحریمهای هوشمند و هدفمند را دنبال کند تا مردم ایران زیر فشار معیشتی و اقتصادی نباشد هر چند که گفتیم و گفتند که تحریم هوشمندی وجود ندارد اما اپوزسیون و اوباش برانداز خارجه نشین همچون مجاهدین خلق یک صدا  در بوق و کرنا میگفتند نه تحریمهای هوشمند هیچ تاثیری بر وضعیت معیشتی مردم ندارد ,  تا برجام شاید میشد تقصیر را گردن دولتمردان ایران انداخت که کوتاه نمیآیند و تاوان را مردم ایران میدهند  باید یادمان باشد برجام به گفته آمد نیوز و روح الله زم مثل قرارداد ترکمنچای و گلستان بود و برای ما ایرانیان ننگ نامه ,  اما با کمال تعجب دیدیم آمریکا برای خوار کردن بیشتر من وما ایرانیها   یکطرفه برجام را پاره کرد و با اعمال تحریمهای حداکثری و خردکننده سفره مردم را هر چه کوچکتر و کوچکتر کرد تا ما تن به ذلت بزرگتر و بیشتر و بیشتر بدهیم و در این میان خائنینی براندازهمچون مجاهدین ( اتحاد زندانیان سیاسی وطن فروش) سعی میکردند سبب بدبختیهای مردم ایران را از دوش مسبب اصلی یعنی  آمریکا برداشته و بر سر قربانی خالی کنند ,  تا به امروز دروغ زیاد از دولت مردان آمریکا شنیده ایم که میگویند تحریم دارو و غذای مردم ایران را هدف قرار نداده است اما بجاست به گزارش زیر با تامل دقت کنیم و از مجاهدین بپرسیم وطن فروشی تا کجا  , البته هر دولت میتواند ضعف و کمبود داشته باشد   سئوال اساسی در اینجاست که من و ما روشنفکر چقدر آستین بالا زدیم تا حلال مشکلات باشیم آیا درخواست کمک از دشمن راه اصولی است ؟       

 

مدیر عامل خانه ای‌بی از مرگ ۱۵ کودک ای‌بی به دلیل عفونت ناشی از نبود پانسمان میپلکس خبر داد.

به گزارش ایسنا، ایلنا نوشت: «سید حمیدرضا هاشمی گلپایگانی» مدیر عامل خانه ای‌بی، با ابراز تاسف از اینکه تحریم‌ها بر ملزومات پزشکی بیماران ای‌بی اعمال شده است، گفت: اگر پانسمان میپلکس در اختیار کودکان مبتلا به ای‌بی قرار نگیرد، آن‌ها درد شدیدی را در اندام‌شان متحمل می‌شوند. بیماران ای‌بی بی‌نهایت به این پانسمان نیازمند هستند و متاسفانه برای آن‌ها درمان جایگزینی هم وجود ندارد. امروز در شرایط تحریم این پانسمان‌ها، مجبور هستیم از پماد‌های ترکیبی و گاز وازلینه‌های چرمی استفاده کنیم، این در حالی است که تمام این پانسمان‌ها یک دهم تاثیر پانسمان میپلکس را ندارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 وی یادآور شد: میپلکس از سال ۹۵ توسط وزارت بهداشت برای کودکان ای‌بی تهیه می‌شد، ولی بعد از بازگشت دوباره تحریم‌ها در اردیبهشت سال ۹۷، ما با عدم واردات پانسمان میپلکس مواجه شدیم. ما با نهاد‌های مختلف رایزنی کردیم، اما نتوانستند پانسمان مورد نیاز را وارد کنند. در نهایت سعی کردیم خودمان به عنوان یک نهاد غیرسیاسی با شرکت تولید‌کننده وارد مذاکره شویم.

هر کشوری برای میپلکس سهمیه دارد، بنابراین دور زدن تحریم ممکن نیست

وی در ادامه افزود: ما با شرکت سوئدی که تنها تولیدکننده این پانسمان در دنیا است، نامه‌نگاری کردیم. این شرکت سوئدی طی نامه‌ای رسما اعلام کرد که کشور شما در تحریم است و ما نمی‌توانیم سهمیه پانسمانتان را ارسال کنیم. آمار مبتلایان به ای‌بی به قدری پایین است که تولید پانسمان آن، برای کشور‌ها یا سرمایه‌گذاران صرفه اقتصادی ندارد؛ بنابراین تنها شرکت میپلکس این پانسمان‌ها را تولید می‌کند.

 

چون شیوع این بیماری تقریبا در کشور‌های جهان یکسان است، هر کشور سهمیه خود را دارد؛ بنابراین دور زدن تحریم‌ها غیرممکن است. هیچ کشوری نمی‌تواند بیش از سهمیه خود پانسمان دریافت کند و آن را به ما واگذار کند. امروز کودکان ما کمبود این پانسمان را لمس می‌کنند.

حال برای قضاوت تاریخ , استمداد  اتحادیه زندانیان سیاسی مجاهدین از وزیر خارجه آمریکا در جهت کمک سایبری به قیام کنندگان ایران» را عینا میآورم .

آقای وزیر همانطور که به خوبی اطلاع دارید مردم ایران از سه روز پیش به بهانه گرانی بنزین به خیابانهای ریخته و خشم انباشته شده خود را از چهل سال حکومت ترور و خفقان به فریاد برخاسته اند و تا امروز صدها زخمی , هزاران دستگیری و دهها شهید داده  اند

حکومت ایران که شما به درستی  آنرا حکومت دزد سالار خطاب کرده اید علاوه بربکارگیری همه ظرفیتهای نظامی خود علیه مردم بپا خواسته , اینترنت را در اکثر شهرهای ایران قطع کرده تا به خیال باطل خود از انعکاس قیام به خارج جلوگیری کرده و ارتباطات قیام کنندگان را مختل کند

عالیجناب پمپئو , سفیر شجاع شما آقای ریجارد گرینل در اظهار نظری مسئولانه گفته است که ما توانایی فنی بازگرداندن اینترنت به ایران را داریم ایشان درتوئیتی از توانایی فنی برای بازگرداندن اینترنت برای مردم ایران خبر داد و تضمین کرد که این اینترنت آزاد از مسدود کننده های دولت ایران خواهد بود .

آقای وزیر ما در اتحاد زندانیان سیایس ایران مایل هستیم به اطلاع شما برسانیم که اگر این کمک الان و به فوریت به مردم ایران نرسد فرصت سرنگونی این رژیم توسط مردم ایران را به عقب انداخته و به عمر جنایتکاران حاکم بر ایران افزوده اید.

ما همچنین توجه شما را به این مهم جلب میکنیم که سه تلویزیون پر مخاطب فارسی زبان خارجه کشور یعنی بی بی سی, من و تو و ایران اینترنشنال تماما در جهت منافع این رژیم اخبار قیام را انعکاس میدهند وبا به خدمت گرفتن ایادی حکومت ایران بعنوان تحلیلگر تلاش میکنند که خواسته مردم بپا خواسته ایران را که سرنگونی این رژیم است به سطح اعتراض علیه گرانی بنزین کاهش دهند .

عالیجناب , ما به نمایندگی از قشری از مردم ایران و به نمایندگی از زندانیان سیاسی ایران از شما میخواهیم که در کوتاهترین زمان ممکن از توانائیهای اینترنتی آمریکا در جهت کمک به مردم ایران استفاده کنید به یاد داشته باشید که مردم ایران نه به پول شما نیاز دارند و نه به سلاح شما . این تنها کمکی است که میتوانید به حرفهای چند ساله شما علیه این رژیم و کمک به مردم ایران جامع عمل بپوشاند . قطع دسترسی ایادی این رژیم از امکانات سایبری توسط شما نیز میتواند بزرگترین هدیه به مردم بپا خاسته ایران باشد .

با احترام اتحاد زندانیان سیاسی ایران .

 

میر باقر صداقی بیست وچهارم نوامبر 2019

  

********

© 2023 by Ground Floor. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Google+ Icon