بیگانه پرستی و خود کم بینی ذات غریزی مجاهدین و فرقه رجوی ,

مرغ همسایه غازه  

میر باقر صداقی انمجن وطنم سوئیس نهم فوریه 2020

حدود 12 سال است  که من در اروپا زندگی میکنم به تجربه میتوانم هزاران نکته

منفی و مثبت محیطی که درآن زندگی میکنم را بیان کنم اما دراین 40 سال گذشته

از روزیکه با مجاهدین آشنا شدم و به آنها پیوستم در مورد ایران هر آنچه که شنیدم جز سیاه نمائی چیز دیگری نبوده و نیست واقعا چرا باید اپوزسیون برانداز  و مجاهدین اینهمه دروغ بگویند و از غرب و وابستگی حمایت کنند  از کجا این دین و رسالت بر گردن مجاهدین گذاشته شده است تااخبار مورد علاقه بیگانه را نشخوار کند یا باید باور کرد این موضوع تصادفی است یا اینکه این نشخوار لاجرم و ناگریز از وظیفه مزدوری است .

امروز در سایت افتابکاران مجاهدین با این چهار سرتیتر خبر برخورد کردم و یاد ضرب المثل پیراهن عثمان افتادم

وکیلان کانادایی علیه خامنه ای و سپاه شکایت کردند

پرواز 752 غرامت 1.1 میلیارد دالاری علیه ایران در کانادا

احضار 21 خبرنگار بعد از افشای دروغ حکومتی در باره هواپیمای اوکراینی

ایران کاربری که ویدئوی بستری شدن فردی در کردستا را به علت بیماری کرونا منتشر کرده بود , دستگیر شد

 اما کاربرد ضرب المثل پیراهن عثمان  , بعضي افراد براي غلبه برحريف به هر دستاويزي متمسك مي شوند و هر لغزش و اشتباه ناچيز از ناحيه رقيب را گناهي نابخشودني جلوه مي دهند . تلاش آنها صرفا غلبه و پيروزي بر حريف نيست بلكه ناظر به اين موضوع است كه مبارزاتشان را قبلا توجيه كنند و هر گونه توهم و اشابه ذهني را مرتفع نمايند تا اذهان و انظار ديگران را به سوي خود جلب كرده باشند.به همين جهات و ملاحظات كوچكترين نقطه ضعف حريف را امري خطيروكمترين انحراف را ذنبي لايغفر جلوه مي دهند.

پرواز مسافربری شماره ۶۵۵ شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با شناسه «IR655» از تهران به مقصد دوبی در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۶۷  پس از توقف بین راهی در بندرعباس به سمت دوبی در حرکت بود که با شلیک دو موشک استاندارد از ناو یواس‌اس وینسنس متعلق به نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در ارتفاع ۱۲ هزار پایی بر فراز خلیج فارس سرنگون شد و تمامی ۲۹۶ سرنشین آن که شامل ۴۶ مسافر غیر ایرانی و ۶۶ کودک (زیر ۱۳ سال) بودند، جان باختند.

دولت آمریکا مبلغ ۱۳۱/۸ میلیون دلار در توافقی به دولت ایران پرداخت کرد که شامل ۶۱/۸ میلیون دلار برای بازماندگان ۲۴۸ نفر ایرانی کشته شده در حادثه بوده است. این مبلغ به صورت بلاعوض و بدون قبول مسئولیت حادثه پرداخت شد و هیچ‌کدام از خدمه ناو وینسنس محکوم نشدند؛ حتی ویلیام راجرز فرمانده ناو جنگی آمریکا در پایان خدمت خود برای گذراندن طول دوره عملیاتی چند ساله خود در منطقه، مدال شجاعت گرفت و به درجات بالاتر ارتقا یافت.

در آنزمان نه مجاهدین و نه دولت کانادا این عمل شنیع دولت آمریکا را محکوم نکردند و کاسه داغ تر از آش نشدند در حالیکه ما میدانیم ایران مسئولیت این تصادف غم بار را بعد از سه روز پذیرفت و نه آقای خامنه ای پشت سیستم موشکی نشسته بود و نه کل سیستم سپاه هر چه بود اشتباه بخشی از یک سایت پدافندی در شرایط جنگی خاص که سیستم پدافند بعد از حمله موشکی به عین الاسد منتظر حمله احتمالی آمریکا بود راستی  چرا بعد از یکماه هنوز تنور  سقوط هواپیمای اکراینی داغ است , راستی نباید به نیت گردانندگان این سایت خبری و ا خبار درج شده  شک کرد  در هفته گذشته آنچه در بی بی سی , رادیو فردا و و آ شندیم و خواندم این بود که بیماری کرونا در ایران شیوع داشته ولی دولت ایران سعی در انکار آن است در یک نگاه ساده  دربزرگی شیوع بیماری ویروس کرونا در چین به راحتی میتوان فهمید اگر کرونا درایران شیوع پیدا کرده  نه دولت و نه هیچکس دیگر قادر به مهار درز خبر نخواهند بود چون زودتر از خبر بیماری .ویروس  خودش را در جامعه نشان خواهد داد . این پیش داوری برای بی اعتماد کردن مردم و حکومت در ایران چیزی جز دشمنی آشکار نیست .  

 

 میر باقر صداقی

 

*****  

© 2023 by Ground Floor. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Google+ Icon