مجاهدین با چه زبانی بگویند که مزدورند

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس یکم مارس 2020

مرد ۱۵ میلیون دلاری؛ عبدالرضا شهلایی، مرموزترین فرمانده نیروی قدس

برایان هوک ( برایان خوک دشمن مردم ایران  )، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ،

در سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریور ۱۳۹۸) اعلام کرد، واشینگتن ۱۵ میلیون دلار برای ارائه

اطلاعات درباره شهلایی و شبکه تحت فرمانش جایزه تعیین کرده است برای اجرای عدالت واما ایشان نگفته است آمریکا به چه حقی داعش را ایجاد کرده است و  اگر عدالتی هم وجود داشته باشد باید در مورد آمریکا اجرا شود.

ماه گذشته، درست همان شبی که سپاه پاسداران مسئولیت سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی را پذیرفت خبر مهم دیگری در خبرگزاری رویترز منتشر شد که زیر سایه خبر­های هواپیمای اوکراینی گم شد. در آن خبر دو مقام آمریکایی به رویترز گفته بودند که در همان شبی که قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس در بغداد هدف حمله پهپادی آمریکا قرار گرفت و کشته شد حمله دیگری در یمن برای کشتن سرتیپ عبدالرضا شهلایی از فرماندهان ارشد نیروی قدس صورت گرفته ولی  خوشبختانه  او از این حمله جان سالم به در برده است. هیچ عکسی از او در رسانه‌های ایران منتشر نمی‌شود. آمریکا نیز فقط یک تصویر نه چندان با کیفیت از چهره او منتشر کرده است. حتی هیچیک از خبرگزاری‌های متعدد حکومتی و غیرحکومتی ایران نیز هنوز یک خط خبر یا یک گفت‌وگو از او منتشر نکرده‌اند. در هیچ کجا نام او را نمی‌بینید و هیچکس درباره او صحبت نمی‌کند.

اگر رسانه‌­های ایران را جستجو کنید انگار اصلاً چنین کسی وجود ندارد. در دیدارهای آیت­‌الله خامنه‌­ای رهبر جمهوری اسلامی با فرماندهان سپاه پاسداران هم ردی از او دیده نمی‌شود. تنها فرمانده سپاه پاسداران که آمریکا ۱۵ میلیون دلار برای کسب اطلاعات درباره او و شبکه تحت فرماندهی­‌اش در یمن پاداش تعیین کرده است. سرتیپ عبدالرضا شهلایی. نامی که معلوم نیست حتی واقعی باشد.

من بعنوان یک ایرانی هر چقدر هم که با دولت ایران مشکل داشته باشم وقتی این خبر را از دهان یکی از دشمنان ایران بشنوم غیرت و عرق ملی برایم ایجاب میکند بغض خود را فرو ببرم تا با شمنان ایران همسونشوم اما دریغ از یک جو غیرت و عرق ملی در مجاهدین در سایت افشاگر مجاهدین با همان عکسی که برایان هوک از آقای عبدالرضا شهلایی برای کسب اطلاعات جایزه 15 میلیون دلاری تعیین کرده است  به سوز و گداز پرداخته است من شکی ندارم اگر مجاهدین حتی به اندازه سر سوزنی از آقای عبدالرضا شهلایی داشتند برای خوش خدمتی در اختیار برایان خوک میگذاشتند.

نباید فراموش کرد که برایان هوک مسئول اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا است ومسئولیت تمامی تحریمها که بی شک شکنجه دائمی مردم ایران محسوب میشود به گردن اوست 

معلوم چرا همیشه مجاهدین حرفهای مقامات آمریکائی را عینا نشخوار میکنند 

خدا را شکر ایران چنین سربازان گمنامی را برای حفظ و حراست از خود دارد

میر باقر صداقی

******

© 2023 by Ground Floor. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Google+ Icon