نامه سرگشاده به داشامیر شهی نماینده پارلمان آلبانی و رهبر جنبش ملی برای توسعه

میر باقر صداقی سایت  وطنم 9 اکتبر  2018

آ

با سلام و احترام به جناب داشامیر شهی نمایده پارلمان آلبانی و رهبر جنبش ملی برای توسعه ,

اینجانب میر باقر صداقی عضو منتقد و جدا شده فرقه رجوی اخیر خبردار شدم که شما از مقر

 جدید  فرقه تروریست رجوی واقع در مانزا دیدار کرده اید و متاسفانه بدلیل عدم اطلاعات

 دقیق از تاریخچه این فرقه , حمایت و تائیده  شما از این فرقه تروریستی  بعنوان اپوزیسیون

  دموکراتیک در خبرگزاریهای همچون گازاتا اشچیتاره و گازاتا تما و چنو درج شده است و

 شما گفته اید که این فرقه قبلا در عراق در مهاجرت زندگی کرده اند و هم اکنون نفرات این

 فرقه سخت در  تلاش هستند تا یک مجتمع مناسب برای زندگی قبل از شروع بارانها شروع

کنند.

بی شک انتظارات من نوعی از شما بعنوان یک عنصرفعال سیاسی  و رهبر جنبش  ملی برای توسعه آلبانی بالاست و بالا هم خواهد بود و معتقدم برای هر اثبات و اعتمادی  باید پروسه شک طی شود, من از شما سئوال دارم آیا شما به عنوان یک رهبر و یک نماینده پارلمان به  این فکر کرده اید که چرا این فرقه از تیرانا و مرکز شهر اعضایش را در یک مقر وقرارگاه  دور از جامعه  در مانزا ( همان قرارگاه اشرف 3 ) جمع کرده است در حالیکه در تیرانا این افراد به جامعه شما نزدیکتر بودند و میتوانستند در جامعه شما بهتر جذب شوند , من که هم اکنون در کشور سوئیس زندگی میکنم بخوبی شاهد م ,سوئیس تمام سعی خود را میکند تا پناهندگان بتوانند راحت جذب جامعه وبازار تولید شوند آیا با جمع شدن این افراد در مانزا ( قرارگاه اشرف 3 ) این افراد در جامعه شما جذب خواهند شد ویا این افراد  چه  سهمی از تولید و بهروری در کشور شما را بدوش خواهند کشید . من و شما خوب میدانیم با جدا سازی و انزوای این افراد تسلط رهبری این فرقه بر اعضا یش و فرقه  اش بیشتر خواهد بود وانگهی حضور این افراد در عراق برای نظامیگری و کارهای تروریستی بوده و آنها مهاجر از وطن , بدلیل مشکلات سیاسی و مالی نبوده اند من بعنوان یک قربانی حاضر هستم تا در یک  محکمه عادلانه و بین الملی شهادت دهم که این فرقه مشوق ترور و تروریسم بوده و هست و چه بسیار خود مرا تشویق و ترغیب به اعمال تروریستی کرده اند .آقای شهی تنها با یک جستجوی  ساده در یو تیوب پولهای اهدائی صدام حسین از نفت عراق را به این فرقه میتوان دید چه اثباتی بالاتر از این که این فرقه مزدور اجنبی پرست جایگاهی در مردم ایران ندارد .

وقتی سمبه فرقه رجوی بدلیل حمایت صدام حسین از ایشان پر زور بود و ارتش آزادیبخش داشتند حرفی از زندگی مسالمت آمیز از مسعود رجوی نمیشندید مسعود رجوی با صدای بلند داد میزد سرنگونی سرنگونی آنهم با چنگ , دندان , توپ , تانک و حمله خمپاره ای به شهرهای ایران از جمله در تهران , شیراز , اصفهان و تبریز . ویا بمب گذاری در لوله های نفتی وترور مردم بی گناه حال وقتی شاخ جنگ طلبی مسعود  رجوی شکسته است این فرقه به مظلوم نمائی افتاده و دنبال زندگی مسالمت آمیز هست .

 عجبا عجبا شما از حاکمیت قانون و دموکراسی در این فرقه حرف زدید در حالیکه  اعضای این فرقه گروگان هستند . آن تعداد نفری را هم که شما در قرارگاه این فرقه ملاقات  کرده اید دست چین های این فرقه برای فریب شما بوده من باز مجبور هستم از خودم و آنچه این سالیان بر ما گذشت بگویم  آقای شهی آیا شما میدانید مادر بیچاره من سی سال است که صدای فرزندش میر واقف را نشنیده است . آیا شما میدانید پدر من 26 سال در بی خبری کامل از فرزندش قید حیات کرد . شما از کدام داوطلبین حرف میزنید آیا منظورتان  آن مرغان گرفتار در قفس است که به قفس عادت کرده اند  و معنای آزادی را نمیداند.وقتی این اعضا از مردم آلبانی جدا شده اند میخواهید با کدام یک از خاطرات دلنشین با مردم آلبانی به وطن برگردند مگر آنها در میان مردم شما زندگی میکنند  من در این سی سال شناختم از این فرقه , وطن پرستی از این فرقه ندیدم تا بگویم اینها میخواهند روزی به وطن برگردند کدام وطن مگر فرقه رجوی وطنی هم دارد که ما نمیدانستیم تا جائی که من یادم هست و شناختم , از زمان مرحوم سعادتی این فرقه وطن فروش بود که بود. من هم بنوبه خودم با تمامی زخم دلها  از این فرقه برای این افراد امنیت مطلوب وشایسته ای را خواهانم چون میدانم آنها هم مثل من قربانی هستند تنها با یک تفاوت من خواستم از این فرقه جدا شوم آنهم با غرور ولی آنها این غرور را حس نمیکنند . چون سالیان زیادی شستشوی مغزی شده اند , گرفتار توهمات رجوی ساخته هستند .

در پایان آقای شهی امیدوارم شما با مطالعه و شناخت دقیق از این فرقه قضاوت کنید .

با احترامات میرباقر صداقی 8 اکتبر 2018 سوئیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,,,,,,,,,,,

   

© 2023 by Ground Floor. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Google+ Icon